haagiskonksude info

Haagisekonksud,kärukonksud,tulede lülitusmoodul 

Alustasime haagisekonksude müüki 2002. aastast ja tänaseks ületab meie poolt paigaldatud kärukonksuga autode arv  tuhandet. Hinnakirjast leiad enda autole sobiva konksu hinna koos elektrisüsteemi-pistikuga ja paigaldusega autole.
Konksudele ja paigaldusele on 2 aastane garantii (garantii ei kehti seoses ilmastiku ja kulumise tagajärjel tekkinud välispinna värvkatte defektidele,samuti mehaaniliselt vigastatud elektri- või metallosadele).Elektriosadele (moodulile)on garantii 1 aasta.

Müüme eraldi ka moodul-ploki komplekte (hind 70€) ja ilma paigalduseta haagisekonkse.
Paigaldame samuti võimalusel kliendi enda ostetud kärukonksu koos el.pistikuga (hinnaga 120-130€) või vajadusel eraldi el.pistiku/mooduli (hinnaga 30-40€).Kõik hinnad sis.km.
Huvi korral küsi täpsemat hinnainfot info@autogrupp.ee

NB ! Autodele,millel on armatuurlaual tagatulede pirnide korrasolekut kontrolliv signaallamp või kontrolltekst,tuleb paigaldada lisaks tavapistikule ka el.plokk(moodul)-vt.hinnakirjas paigalduse hind koos el.plokiga(k.a. kuni 2005.a. autod). Moodul-plokid paigaldame tavaliselt tagapolsterduse alla,kuiva kohta.Stange lõige paigaldusel on  ca 10x15cm plastiku auto alla jäävasse ossa(lõike vajaduse näeb hinnakirjast).Avast väljub konksu saba kinnitusraam koos pistikuga.

 

 

Haagisekonksude tootjate kodulehed: